• |
ide | kryesore

Genta dhe Fero sjellin bashkëpunim

-Instant, Paparazzi, Slider

Genta Ismajli dhe reperi Fero duket se kanë bashkuar forcat për një projekt të përbashkët.


Dyshja me prejardhje nga Gjilani janë përfundim e sipër të një bashkëpunimi, që pritet të jetë shumë shpejt i gatshëm për publikun. Kënga do të jetë një produkt vendor i zhanreve RnB dhe hip-hop. Reperi gjiilanas, Fero, emri i vërtetë i të cilit është Feronit Shabani është treguar shumë aktiv që në javët e para të vitit 2021.


Fillimisht ai publikoi këngën solo “Italy” e më pas edhe një bashkëpunim me Stresin, të titulluar Mahall

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu