• |
ide | kryesore

Kurbin/ Sulmoi të riun dhe qëlloi me armë zjarri në ajër, arrestohet 20-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit

Një i ri ka rënë në prangat e policisë së Kurbinit pasi akuzohet se ka kanosur me armë zjarri një bashkëmoshatar.


Ngjarja ndodhi në Kurbin më datë 12 janar të këtij viti.


Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet A.B., 20 vjeç, i shpallur në kërkim policor, pasi akuzohet se ka kanosur me armë zjarri duke qëlluar në ajër shtetasin me inicialet E.P.,18 vjeç, banues në Kurbin. Pas disa ditësh kërkimesh, u bë e mundur arrestimi i të riut.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu