• |
ide | kryesore

Basha nxjerr VIDEO-n: Çfarë premtoi dhe çfarë bëri Rama për shëndetësinë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lulzim Basha akuzoi Edi Ramën duke thënë se ndonëse premtoi shëndetësi falas, futi këtë sistem në kolaps.


Kreu i opozitës theksoi se Rama është dështim dhe se duhet të largohet.


Premtoi shëndetësi falas për të gjithë por gënjeu. Shëndetësia është në kolaps dhe shqiptarët paguajnë më shtrenjtë se çdokush në rajon! Rama është dështim. Ai duhet të largohet.”, shkruan Basha.

14 Comments

 1. E fillove me incereratoret e le ne mes pse? Per darken e Dubait belbezove pak,per shitjen e bregdetit s’undjeve fare,se nga vine vaksinat “sus”.Tani na nxjerr premtimet e viteve te kaluara te palloshit .Pse kjo quhet opozite more Lulshke apo eke ngrene edhe ti o uruar ate lugen e corbes se prishur.

 2. Ky po rreshton vilat. I tha Erioni fal nje vil te demtuareve nga termeti qe te aplikosh per vilen e 5 te. Ky tani do i qaj hallet qytetareve te thjesht. Lulo. Njerezia nuk degjojne cfare ju thua, por cfare ben.

 3. Si të hedhësh në erë me duart e tua Komisionin e famshëm të përzgjedhjes së kandidatëve për deputet. Pra një drejtues politik qarku, na paska përzgjedhur kandidatët për deputet në tërë Shqipërinë. Mirë shumë.

  Mark Marku u caktua si drejtues politik i PD në Qarkun e Lezhës, pas një takimi të shtunën me Lulzim Bashën në zyrat e PD. O loqe lulzime bashke me opozitarin shpellkare,kjo shendetesi bere ate qe ti nuk ke deshiren qe te ndodhte sherimin e popullates qe kaluan kovidin ne nje vit,kjo ty dhe shpellkaret e cecenit salih nuk ju vjen mire qe ka ndodhur,ju kerkuat qe viktimat te ishin me mijra qytetare,ju qe vetem gjak kerkoni per pak pushtet

 4. 1. Qelbesira qe eshte Kryeminister, genjeu.

  Eshte fakt.

  1.
  2. Po ri more Qwlbesira tjeter?

  Ti beson qw SHENDETESIA te mos jete falas.

  Ti je, nje kriminel me i madh.

  Kerkon te futesh mashtruesit e kompanive te sigurimeve ne treg?

  Shendetesia eshte ttreg sipas tw djathteve.

  Kush ka leke, e blen.

  Momstra komplet

 5. Banda e minjeve te bodrumeve qenka turrur ketu ne sulm kunder Bashes ?
  Ju plehra jeni te paret qe do hani jashtqitjen e rames,ju la pa pune !Ju mendoji se eshtenpunente shani Kryeministrin e 25 Prillit e pas ?
  Ju mendoni se do paguheni pas 25 Prillit Komite ?Do jeni rrugeve duke lepire jarget e qelbura te edvin kristaq rames,njeriut skandaloz qe drejotn Partine Socialiste,sektin rilindas?
  Ju i qani hallin opozites,ankoheni se pse nuk merret Basha me darken e DUBAIT te çetes se hajduteve,mjaft e pane shqipet te gjithe ?
  Ju krimba qe hani taksat tona duke mos bere asgje ne te miren publike,do shkoni ne te semes pas 25 Prillit 2021 !
  Ka problem se tha nje te vertete te madhe Basha,ne fakt ai beri ndermjetesin e qytetareve qe i ka shkepur ngado shendetesia falas,o plehra keni marre fund !
  Mezi po presin daten 25 t’ju shkedhejne mamate baxhella qe u kane bere ate koken me lesh qe keni mbi supe !
  Ju,zedhenes te bandes kriminale do akuzoheni per bashkpunetor ne krim !
  Shendetesia falas ekziston apo jo,e lugeter ?
  Per kete folen qytetaret,apo ju djeg fort mashtrimi i hajdutit monster edvin Rama,eshte e vjeter kjo ?E plehra e ?Shkoni te Mero Kellira jo ketu te ndotni kete faqe,rrugeçer !
  Fakti se nuk dini as çfare te thoni,hidheni nga mullari ne hale dhe asnje argumet per çfare flitet,kuptohet qe jeni rende,fort rende,ndyresira !

 6. O cope Derr.

  Ku mer vesh ti cfare eshte shendetesia falas?

  Po tebrj nje nder.

  Sugjerim.

  Shikoje Europen Perendimore o Derr.

  Shikoje Angline, Danimarken Gjermanine. Suedine. Italine…….

  Eshte falas,

 7. Pde ka OPOZITE?????

  Aman te keqen.

  Po me tregove ku e ble bojen e flokeve Basha, dhe marken e parfumit, do i bashkohem.

  Basha eshte Dembel, nuk behet Shqiperia me Dembela

  Rama eshte me hajdut se Basha se edhe Basha vjedh.

  Nuk behet Shqiperiame hajdute

  Kjo eshte situata. Nga Muti ne Mut.

 8. O Luli koktuli
  ne Hollande eshte shendetesia per cift 300€ ne muaj edhe i detyruar, po se pagove te mere plackat e shpise, por edhe me e keqia pse paguan 300 € ne muaj prap jo te gjitha ilacet i mere falas, edhe akoma me e keqia eshte se 360 € deri ne 420€ eurot e para duhet ti paguash vete pastaj psi mbaron keto shpenzime, fillon edhe ti mbulon shpenzimet siguracioni,
  Pra mos ja fut kote se nuk ka shendetesi falas , cdogje e paguan populli ne nje menyre apo tjeter

 9. Ju,me ngjani me ata spihunet e lagjes,ne kohen e eterve tuaj te ndyre ,qe nxirrnit koken tuaj te piste pas murit per te pare e degjuar se çfare po ben komshiu ?
  Mjerane,nese nuk keni sy per te pare e veshe per te degjuar,jeni ok ?Jepini,hani ate qe gatuan kaloresi i fytyres se vrerosur edvin raqi Rama ?!
  Ku e njeh Bashen ti, qe qenka dembel ?Ke ngrene ate qe kane gatuar tufa e hajduteve dhe monstrave qe ushqehen me taksat tona ?Logjika juaj e shperfytyeuar monstra eshte nese nuk vjedh nuk punon,apo nese vjedh shume nuk fle gjume ?Late nam plehra,hajdute,genjeni tufen tuaj koqetredhur e baxhellamedha se Shqiptar normal qe se din se kush jeni ju nuk ka ngelur ? Çdo marifet qe ju perdorni,apo mundoheni te perdorni se ai nuk ben,se eshte keshtu e ashtu,se po te ishte tjeter do ishte ndryshe,jane nje lloj strategjie qe u ka dale boja,jeni vetem ju minje te bodrumeve qe hani mut,e dini vete se çfare u thone se si duhet e cfare duhet thene qe te krijoni opinion,por gaboheni !Edi Ramen dhe ju plehra nuk u do njeri ne kete vend,ju urrejne pafund !Lerini pislliqet se nuk ka me ?
  Jeni pjese e stafit te rilindjes qe rendom vidhni taksat tona e paguheni ketu ?!
  Jeni te marre fund,gjeni pune tjeter,nuk ka me,edhe 98 dite dhe mbaroi,ju kane keqperdorur,keni mbrojtur deri me sot nje hajdut,mashtrues,pervers,maskara,palaço,intrigant,lehaqen,frikacak,drogaxhi,kriminel si edvin rama,turp te keni,funderrina !
  Shendetesia falas,talleni ju apo doni t’na e mbushni mendjen me zor ?Tirja,Tirja….!
  Jetoni ne Shqiperi apo akoma jeni ne shpellen e hashashit ?

  1. Se kuptova kete komentin tuaj, me duket se je me syze dielli naten edhe haron te thuash se cfare pe.
   Luli seshte edhe nuk ka per te qene lider se nuk ka zotesi, edhe eshte analfabet shkollat e tyre jane shkolle me leke,Partia demokratike duhet te gjeje nje lider pastaj te kerkoje mbeshtetje, ndryshe Rama aty eshte , sa te jete Luli kryetare

 10. AGRON,, qenke psikolog , e teolog nga ata qe jne ne faliment, e kerkojne fijen e barit per te shpetuar. Per shkollen e Bashes ka folur komiteti europian se sa i afte eshte ne degen qe ka mbaruar, e se kultura e tije, as qe krahasohet me rrugacerine e bufanatot e idiotit Rama. Po te jete per politika demokratike, ky KM yne as i afrohet dijeve e rruges qe duhet per te, e te mos flasim me shumeper shkollen se Rama bojaxhi, Basha drejtesi, e shihni sa larg jane njeri tjetrit. Bashes i ngarkohen shpifjet , kurse Rames i mbrohen maskaralleqet qe i ka me kuintal kur thote populli.Diferencat jane aqe te medha ne mes te dyve, sa qe edhe propaganda felliqesire e tuaja, nuk e mosht dot rrealitetin, ai( Basha) e demokratet, me popullin e pa kenaqur, do ia tregojne rrugen e Causheskut maskarait KM.

 11. edhe akoma me e keqia eshte se 360 € deri ne 420€ eurot e para duhet ti paguash vete pastaj psi mbaron keto

  Hallall

  Eshte falas, por ti NUK e kupton.

  Nuk ka negociata me maskarenjte e Kompanive te Sigurimeve, si ne Amerike.
  Ku kerkesa per sherbim shendetesor, te shkaterron financiarisht, dhe ata japin Junk Insurance,

  420 euro dhe qahesh?

  Eshte falas, me beso.

  Dil nje xhiro nga Amerika dhe do tronditesh.

  Te rrjepin financiarisht, te ashtuquajturit

  Spitale dhe Shoqeri Private Sigurimesh

  Europa Perendimore eshte falas me standartet KRAHASUAR ME standartet e Shqiperise dhe Amerikes, ku ti falimenton financiarisht, nqs ke hall shendetesor.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu