• |
ide | kryesore

Brenda shtëpisë luksoze të Justin Timberlake(FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

KëngëtariJustin Timberlake dhe bashkëshortja e tij Jessica Biel kanë shitur së fundmi shtëpinë në lagjen ‘SoHo’ në Manhatan.


Sipas të dhënave publike shtëpia u shit për 6.35milionë dollarë, ndërkohë që çmimi fillestar i shitjes ishte 7.99 milionë dollarë.Apartamenti është arreduar nga arkitektë të famshëm dhe ka 3 dhoma gjumi ,3 tualete si dhe një taracë gjigande.


 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu