• |
ide | kryesore

Cardi B , personazhi kryesor i filmit “Assisted Living”

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja së fundmi kanë raportuae se reperja Cardi B,  do të ketë rolin kryesor në filmin komedi, “Assisted Living” të Paramount.


Bazuar në një skenar origjinal specifik nga shkrimtari i “This Is Us”, Kay Oyegun, “Assisted Living” filmi flet rreth një kriminele të quajtur Amber, rol ky që do të luhet nga Cardi B.Ajo e gjen veten në një situatë të vështirë pasi në arratisje nga policia dhe disa kriminelë të tjerë, nuk gjen dot vend për t’u fshehur, teksa maskohet si një grua e moshuar dhe strehohet në azilin e gjyshes së saj, të cilën nuk e viziton prej vitesh.Gjithashtu,  Cardi do të luajë edhe në “Fast & Furious 9” që do transmetohet gjatë këtij viti.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu