• |
ide | kryesore

Foto e inkriminuar e Callejon, pozoi me stafin e Napoli pas humbjes 0-6: tifozët e Fiorentinës tërbohen

-Instant, Sport

Sikur të mos mjaftonte humbja 0-6 kundër Napolit, për Fiorentinën telashet më të mëdha vijnë pas ndeshjes, nga një veprim i pamatur i José Callejon: spanjolli, pas disfatës, shkoi për të përshëndetur stafin mjekësor të të kaltërve, skuadër me të cilët kaloi shtatë sezone.


Ai u sigurua, siç ka bërë të ditur zyra e shtypit viola, që foto të mos përhapej në rrjetet sociale, por kjo gjë nuk ndodhi: zemërimi i tifozëve të Fiorentinës ka shpërthyer në Facebook, Tëitter dhe Instagram, aq sa fotoja, më pas, u hoq.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu