• |
ide | kryesore

JLo reagon ndaj akuzave të fansave për ndërhyrje estetike

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi, këngëtarja Jennifer Lopez është akuzuar nga fansat se ka kryer ndërhyrje estetike në fytyrë.


Këngëtarja pubikoi në Instagram një video  duke promovuar linjën JLo Beauty dhe menjëherë ndjekësit kanë shkruar se ajo ka me patjetër botox në trupin e saj.Pas këtyre komenteve ,Lopez ka reaguar duke mohuar të gjitha aludimet.“LOL kjo është vetëm fytyra ime !!!” Ka shkruar Jennifer. “Për herë të 500 miliontë po e them … Unë kurrë nuk kam bërë Botox ose ndonjë injeksion tjetër ose kirurgji !! Kaq po them.Merrni disa produkte nga JLO BEAUTY dhe ndjehuni bukur me lëkurën tuaj . Dhe këtu është një tjetër sekret i JLO Beauty: provoni të kaloni kohën tuaj duke qenë më pozitiv, i sjellshë,mos e kaloni kohën tuaj duke u përpjekur të ulni të tjerët poshtë.Kjo do t’ju mbajë rinor dhe të bukur gjithashtu.”


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu