• |
ide | kryesore

Përfshihet nga flakët kati i dytë i banesës, ndërron jetë 42-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 42-vjeçar ka humbur jetën për shkak se banesa e tij është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Vërdovë në Pogradec, në orët e para të mëngjesit.


Grupi hetimor dhe shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje, ku po punohet për të përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu