• |
ide | kryesore

Selena Gomez fotografohet me aktorin e njohur(FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi, këngëtarja Selena Gomez është fotografuar nga paparacët në New York.


Ajo u pa rrugëve të New York së  bashku me Steve Martin. Selena, kishte veshur një pallto ngjyrë portokalli të cilën e kishte kombinuar me një triko ngjyrë të verdhë dhe pantallona të zeza . Sipas mediave të huaja këngëtarja do të aktrojë përkrah Steve në serialin komedi ‘Only Murders In the Building’.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu