• |
ide | kryesore

Në makinë i dehur dhe me armë me vete, prangoset nga ‘Shqiponjat’ 23-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 23-vjeçar është arrestuar sot nga “Shqiponjat” dhe Komisariati i Policisë Nr. 2 pasi është kapur në flagrancë teksa drejtonte makinën në gjendje të dehur dhe iu gjet armë në makinë. Julian Gjoshi banues në Shijak është me precedentë të mëparëshëm penalë për “Armëmbajtja pa leje”.


Policia e Tiranës njofton gjithashtu se një 24-vjeçar, i cili akuzohet për moskallëzim krimi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu