• |
ide | kryesore

200 mijë flamuj amerikanë do të zëvendësojnë publikun gjatë inagurimit të Biden

-Instant, Lajme, Planet

200 flamuj amerikanë do të zëvendësojnë gjatë inagurimit të Biden publikun amerikan.


Për herë të parë në histori Presidenti nuk do të inaugurohet me një turmë njerëzish përpara, por gjithsesi ata do të zëvendësohen nga flamujt amerikanë që përfaqësojnë të gjitha shtetet dhe territoret e SHBA.


Sipas mediave amerikane, kjo bëhet jo vetëm në shenjë nderimi, por edhe pasi tashmë amerikanët do e ndjekin nga TV inaugurimin dhe flamujt krijojnë mbushjen e hapësirës vizive.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu