• |
ide | kryesore

Detaje/ Rrjedhja e gazit në shkollën private në Tiranë, nxënësit me të vjella dhe dhimbje koke

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Detaje të tjera dalin në dritë nga ngjarja e rëndë që u regjistrua në një shkollë private në Tiranë, ku ka pasur rrjedhje gazi.


Rreth orës 09:30, në zonën e Don Boskos, nxënësit si pasojë e rrjedhjes së gazit në sistemin e ngrohjes kanë pasur dhimbje koke dhe të vjella, ndërkohë që 4 prej tyre kanë përfunduar në spital. Si pasojë e ngjarjes është bërë evakuimi i të gjithë nxënësve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu