• |
ide | kryesore

Ky person jetoi 3 muaj në aeroport pasi i frikësohej COVID-19

-Instant, Stil

Një burrë kalifornian i cili ishte “i frikësuar për të shkuar në shtëpi për shkak të Covid” jetoi i fshehur në Aeroportin O’Hare të Çikagos për tre muaj, sipas raporteve të shumta. Aditya Udai Singh, 33 vjeç, u arrestua të shtunën në mëngjes dhe u akuzua për fshehjen në një zonë të kufizuar të aeroportit dhe vjedhje prej më pak se 500 dollarë, konfirmoi departamenti i policisë i Çikagos për CNN.


Ai më pas pretendohet të ketë jetuar i fhsehur në zonën e sigurisë së aeroportit deri në arrestimin e tij më 16 janar. Singh raportohet të jetë kapur pasi dy punonjës të United Airlines i kërkuan mjetin e identifikimit. Ai u kishte treguar një distinktiv ID të aeroportit që i përkiste një menaxheri, i cili e kishte raportuar atë të humbur në fund të tetorit. Avokatja e Shtetit, Kathleen Hagerty tha në gjykatë se Singh pretendoi të ishte “frikësuar të shkonte në shtëpi për shkak të Covid” dhe se udhëtarët e tjerë i kishin siguruar atij ushqim, sipas Chicago Tribune.


3 Comments

  1. Ahahah sa bukur fillon artikulli. Nje burr kalifornian, shikoni pak foton. Ju i eshte gjetur emri dhe kesaj ketegorie meshkujsh. Ata quhen SOY BOY, turpi i gjinise mashkullore.Mos u ngatarroni nuk jane GEI, jane heteroseksual qe konsumojne ushqime dhe pije me baze Sojen, jane shume te ndjeshem,kane nje mardhenie te shkelqyer me te dashurin e gruas, votojne te djathtet liberal dhe shikojne gjithe diten CNN. Kalifornia eshte plot me keta lloj meshkujsh te cilet po te isha nje diktator do ti eliminoja.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu