• |
ide | kryesore

Mësohet emri i drejtuesit politik të PD-së në qarkun e Beratit

-Instant, Lajme, Të fundit

Drejtues politik i Partisë Demokratike në qarkun e Beratit është vendosur Tomorr Alizoti.


Xhelal Mziu, ndërkohë është zgjedhur drejtues politik i PD-së në Dibër.


Partia Demokratike ka caktuar drejtuesit politik për disa qarqe, ndërkohë që pritet edhe publikimi i listave të kandidatëve për zgjedhjet e 25 prillit.

4 Comments

  1. “Unë jam larguar nga PD-ja sepse kam pakënaqësi nga Lulzim Basha. Unë kam ndryshuar dhe vota ime këtë vit shkon për PS-në dhe Edi Ramën. Sigurisht që habiteni por Rama e meriton, demokratët janë zhgënjyer nga Luli”,

  2. IPAEMRI i ores 14-06, apo komentuesi i pare, na mbush mendjen se qenka nje ish demokrat me pupula rilindase, jo socialiste, e mire ka vepruar sepse do jete ndonje i vesit te qelbesirave, edhe e kupton qe nuk ka vend me per kesi monstrash ne nje parti demokratike te reformuar. Por provokimi, apo intervencioni i ketij komentuesi te le pershtypien se eshte bire kurvi, kopil kuqalesh qe nuhat se ku po i shkon partia qelbesirave e kryetari tyre idiot ne zgjedhjet e aredhshme. Me mire pa nje fytyre te tille diversiniste ne PD, se sa me ishe, e krimba te qelbesirave brenda.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu