• |
ide | kryesore

Basha publikon videon me qytetarë të revoltuar: Bashkë do të sjellim ndryshimin

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një video të qytetarëve të shqetësuar të cilët me revoltë tregojnë se po pësojnë një gjendje të rënduar ekonomike për shkak të qeverisë aktuale. Ai premton se qeveria e ndërtuar me Bashën në krye do të sjellë ndryshimin.


“A nuk e ndjen edhe ti këtë? Ai vetëm na grabit. Rama ka dështuar. Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë!”, shkruan Basha.


9 Comments

 1. Sa mire lapsi i Bushati dhe i Armandit nuk flet fare per 21 Janarin kure ne sote mesuame nga Gazetari Sokole Balla se si Sali berisha e Lulzim basha pas kane pergatitur plani per vrasjen e njerzve kote disa dite para dites se protestes. Ku je Bushat

 2. O mani. 21 Jsnarin e pregatiti KM-ja jot, e ekzekutoi ai qe e beri kryetar te PS Mat

  dhe me 21 janarin ne paje erdhen ne pushtet ne 2013 per te rrenuar Shqiperine.

 3. Si qenka i deshtuar Rama o Lul zeza. Populli s]ka buke te haje kurse Rama ka miliarda euro

  shkon ku ti doje kokrra e qejfit, ne resorantet e hotelet ku nuk ua mban te shkojne as sheiket

  e arabise, vishet me rrobat me te shtrejta , ben qe nje popull i tere te robtohet ne pune qe ai

  e grupi i tij te pasurohet e ti thua i deshtuar. Ah more Luli, more Luli kur do zesh mend.

  I deshtuar eshte populli o Lul , jo KM-ja.

 4. Une thashe se ka nxjerre video kur me urdher te ketij lolos,vampirit Berisha dhe kryehajdytit Meta u pushkatuan 4 qytetare me duar ne xhepa dhe thashe mbase ka reflektuar dhe te pakten do kerkoje nje falje publike nga familjaret e viktimave dhe keshtu mbase besonim pak te ndryshimi,por me keto video populiste dhe premtim per ndryshim me plehra te ricikluara ketu e 30 vjet dhe me figura te konsumuara sa djathtas sa majtas sa ne mes nuk quhet ndryshim por kthim ne identitet…

 5. NDRYSHIMIN?? NGA KUSH ? NGA TY?
  SHKO OR QIU , KUSH TE BESON TY O PALLAVESH . NESE FITON , FITON PER INAT TE SIME VJERRE DHE JO PER MERIT APO ME KEQ PER NDRYSHIMET QE TI GJOJA DO SJELLESH. FITORJA JOTE ESHTE STANJACION O BUKUROSH HOLLANDE . JU DONI TA MBANI POPULLIN NE TERR E SKAMJE O LAPANJOS POLITIKAN . PALLOSHI DUHET ME JA SHKERDHY TE SHTATEQINDEMIJE BREZAT POR EDHE TI NUK JE ME PAK.
  PTUUUUUUUUUUU………PTU,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,PTU……………………………………………………………… KURVA SEMAFORESH

 6. ndryshim thot lulja mos me prek ——— hahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  si majtas si djathtas si ne qender po kirin ne bith do haje ki popull idiot e servil
  rrofte mozambiku , kamboxhja dhe haiti

 7. Bravo Lyl. Tani do te bojm kryeminister. Edhe Monen zevendese. Edhe Mediun, edhe Duken, edhe Shehin, edhe Idrizin, edhe Saliun, edhe Liken….. qe te sjellim ndryshim pra mo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu