• |
ide | kryesore

Dy autovetura janë përplasur në aksin Elbasan-Librazhd, tre persona mbeten të lënduar

-Instant, Lajme, Të fundit

Tre persona kanë mbetur të plagosur në një aksident që ndodhi në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Librazhd, ku dy automjete u dëmtuan pjesërisht.


Aksidenti ndodhi në Labinot Fushë dhe paraprakisht dyshohet se shkak ka qenë një parakalim i gabuar.


Burime zyrtare bënë me dije se tre te plagosurit u dërguan në spital dhe nuk kanë rrezik për jetën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu