• |
ide | kryesore

LAJM I FUNDIT/ Zjarr në një banesë në Tiranë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Rreth orës 23:00 të së enjtes në rrugën “Mikel Maruli” në Tiranë ka rënë zjarr në një banesë, ku ka vetëm dëme materiale.


Policia thotë se shërbimet e saj kanë bërë të mundur evakuimin e banorëve dhe nuk ka rrezik për ta.


“Zjarrfikësja ndodhet në vendngjarje dhe po bënë të mundur fikjen e zjarrit. Vijon puna me grupin hetimor për zbardhjen e shkaqeve të rënies së zjarrit” – thuhet në njoftimin e policisë. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu