• |
ide | kryesore

Vrau kunatën dhe hodhi në liqenin e Sharrës, burg përjetë për Dashamir Xhepën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjykata e Tiranës dha burg përjetë për Dashamir Xhepën, i cili akuzohet se vrau kunatën e tij dhe më pas e hodhi në liqenin e Sharrës. Ngjarja e rëndë ndodhi në shkurt të 2019-ës.


Lirie Xhepa u gjet e pajetë në liqenin e Sharrës në Tiranë. Gruaja ishte dhunuar dhe më pas ishte qëlluar me 3 plumba në trup dhe më pas ishte hedhur në liqen. Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive xhelozie.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu