• |
ide | kryesore

Aksident në Vlorë-Orikum, një i plagosur

Arkiva, Lajme

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:00 në aksin rrugor Vlorë-Orikum dhe për pasojë ka mbetur një i plagosur jashtë rrezikut për jetën. Sipas policisë, makina e llojit “Ford” me drejtues shtetasin E.A, 22 vjeçe është përplasur me mjetin tip “Mitsubishi” me drejtues shtetasin P. Xh, 51 vjeç. 51 vjeçari ndodhet në spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut për jetën. Nuk dihet shkaku i këtij aksidenti. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po merret me sqarimin e rrethanave të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu