• |
ide | kryesore

Dy ditë pasi u takua me Elon Musk, Dave Chapelle diagnostikohet me coronavirus

-Instant, Paparazzi, Slider

Dave Chapelle është në vetë-izolim pasi ai rezultoi pozitiv me coronavirus, dy ditë pasi u takua me disa të famshëm.


Diagnoza vjen disa ditë pasi 47-vjeçari qëndroi me një grup të famshëm të profilit të lartë, duke përfshirë komedianin dhe prezantuesin tjetër Joe Rogan, njeriun më të pasur të botës Elon Musk dhe muzikantin Grimes.
Chappelle u fotografua me grupin në Amfiteatrin Stubb në Austin Texas të mërkurën në mbrëmje. Chappelle ka qenë në karantinë që nga marrja e diagnozës së tij dhe nuk ka shfaqur ndonjë simptomë, i tha përfaqësuesi i tij TMZ-së të enjten.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu