• |
ide | kryesore

Grida Duma: Rama po fsheh vdekjet nga Covid (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma ka akuzuar kryeministrin Edi Rama dhe qeverinë e tij se fsheh vdekjet nga koronavirusi në vend. Teksa ka publikuar një video, Duma thekson në ‘Facebook’ se Rama duhet të dalë përpara mijëra familjeve në zi që kanë humbur të dashurit e tyre dhe të japë llogari.


“Rama gënjeu për numrin e njerëzve që vdiqën nga covid. Ai u tha mijëra familjeve që sot vajtojnë se të afërmit që humbën janë vetëm numra. @edirama dil përpara mijëra familjeve në zi, jep llogari!”, shkruan Duma. Kryeministri deklaroi se nga virusi kanë vdekur 1296 persona, ndërkohë që në një raport ‘Monitor’ thotë se janë rreth 6 mijë vdekje.


7 Comments

  1. Grida mos u merr me ignorantet e PS. Kush nuk vlereson nje femer te bukur merret kot me politike. Ah Grid. Ah aha ha arg arg

  2. Banda e kelysheve te Ndraghetes se Erion Velise,i qenkan sulur ketu Grida Dumes ?
    Normale,per kete paguheni,te shani,fyeni e anatemoni zerat e opozites,paçka se jeni bije nenash,motrash,ska problem per ju ?
    Ju mesa di une mburreni edhe me sms fyese,beni gare kush ka mendjen te lidhur me zorren e trashe me shume ?!
    Kokeplehra,tha nje gje qe zyrtarisht ka dalur nga institucionet shtetrore,dokumet zyrtar !
    Per ju Partia dhe hajduteria mbi gjithçka,se keni familje dhe nuk e ktheni tehun nga vetja as qe ua ndjen fare,nejse kesisoj morali keni ju,shemetira e bije bushtrash,rastesor ne kete bote !Si te keni te pare nje monster si edvin rama dhe nje kopil si erion velia mbi koke,normale qe ky eshte produkti juaj ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu