• |
ide | kryesore

I dënuar në Itali, kapet në Elbasan 54-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një 54 vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar.  54-vjeçari Ramazan Ereqi do të ekstradohet drejt Italisë, pasi Gjykata e Torinos i ka caktuar masën e sigurisë “arrest në burg”, për pjesëmarrje në organizatë kriminale për vjedhje me dhunë dhe grabitje.


Veprimet e mëtejshme për këtë shtetas do të kryhen nga Zyra e Interpolit Tiranë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu