• |
ide | kryesore

Moti i keq/ Pezullohet lundrimi i varkave dhe anijeve të peshkimit në Vlorë

-Instant, Lajme, Të fundit

Në bazë të parashikimit të kushteve hidrometeorologjike për 48orët e ardhshme në portin e Vlorës dhe jashtë saj është pezulluar lundrimi i varkave dhe anijeve të peshkimit. Megjithatë ,anijet pasagjere të transportit ndërkombëtar detar nuk janë pezulluar.


Përmirësimi i kushteve hidrometeorologjike pritet të jetë në datën 24.01.2021.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu