• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për sot

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb: Mot me kthjellime të pakta dhe vranësira të shpeshta duke sjellë reshje të izoluar shiu e dëbore mbizoterojne motin në Shqipëri. Mesdita dhe pasditja sjellin herë pas here intesifikim të reshjeve në skajet Veri- Jug.


Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -3°C deri në 13°C. Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi 65 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim 6 ballë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu