• |
ide | kryesore

Sarandë/ Zjarr në një stan, digjen 200 dele dhe produkte ushqimore

-Instant, Lajme, Të fundit

Një zjarr ka përfshirë një stan në fshatin Viron, Finiq mëngjesin e sotëm. Si pasojë e flakëve janë djegur 200 dele dhe një sasi e konsiderueshme produktesh ushqimore.


Nga hetimet paraprake dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht. Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu