• |
ide | kryesore

Basha tregon qytetin ku do kandidojë si deputet

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Më ne fund Lulzim Basha ka treguar qarkun ku do i prijë listës në 25 prill. “Unë do të kandidoj në Tiranë, një qytet i cili më ka besuar edhe më parë”, ka thëne ai në “Kjo javë”. Ky me sa dulet do të jetë qyteti në listën e të cilit do jetë dhe Berisha.


©Lapsi.al


5 Comments

  1. TE GJITHE JENI KURVA POLITIKE QE URRENI POPULLIN TUAJ . SEKTIN MAVI E KA QELBUR AQ SA SKA ME KU TE SHKOJE DHE VETEM PLUMBI DHE LITARI U BENE DERMAN POR EDHE TI NJE MUT JE .
    ME PO ATO FYTYRA QE NA TELENDISE PARA TET VJETESH ME PO ATO DO NA BESH NDRYSHIMIN ?
    JU JENI TE GJITHE KURVA E BIJ KARAKURVASH

  2. Po’ komentosh Topalli Duke share te gjithe politikanet e i fut te gjithe ne nje pusete. Kjo eshte teoria e Ramesper ti perbaltur te gjithe .Te krahasosh PD e Bashes me rilindjen eshte sikur te krahasosh engjellin me djallin .Ju po e shikoni lidhjen e Rama Veliaj me mafien italiane

  3. Vëllai i Hekuran Dedës: Pas vrasjes, na erdhi shoqëruesi i Berishës në 11 të natës me çantat me euro me vete!O shpirag mos e hiq prasin nga bytha deri ne 25 prill e Kujtim nga salihu o shpellkar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu