• |
ide | kryesore

Ema Andrea rrëfen për herë të parë historinë e divoricit

-Instant, Paparazzi, Slider

Ema Andrea ka folur si rrallëherë për jetën e saj private teksa ishte e ftuar në emisionin “Shqipëria live”.


Aktorja ka prekur temën e divorcit nga ish-partnerin, rrugët e të cilëve u ndanë kur vajza e tyre Sara ishte në klasën e parë.


Megjithëse u përpoqën që martesa e tyre të funksiononte, Ema tregon se ata nuk ia dolën dot.

“Kur Sara ka shkuar në klasën e parë, ne ishim të ndarë. Ishte një provë që ne të dy e bëmë, sepse nuk ishte një vendim, nuk ia dolëm. Unë kisha një stad tjetër rritje, kërkesa të tjera, e kuptoja ndryshe jetën, bashkëjetesën, anën time profesionale, dashurinë për veten etj dhe babai i Sarës e ka kuptuar ndryshe këtë gjë. Jemi ndarë, ne sot vazhdojmë komunikojmë, duke biseduar. Kemi shkëputur lidhjet disa kohë sepse normal nuk ishte e lehtë, nuk kemi luftuar njëri-tjetrin, nuk kemi përgojuar njëri-tjetrin, nuk kemi lejuar as të tjerët, sa ka qenë mundësia ne të dy këtë gjë nuk e kemi lejuar.”- është shprehur ajo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu