• |
ide | kryesore

PD: Përgjimet e Antimafias italiane provuan bashkëpunimin e Ramës dhe Veliajt me mafian

-Instant, Lajme, Të fundit

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi vijon të përforcojë akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliajt, si bashkëpunëtorë të mafias. Ai shkruan në rrjetet sociale se Veliaj duhet të ishte sot përpara SPAK dhe jo duke mashtruar qytetarët.


“Shërbëtori i organizatës mafioze Ndragheta duhet të ishte sot përpara SPAK dhe jo duke mashtruar qytetarët! Erion Veliaj e ka shndërruar Bashkinë e Tiranës në lavatriçe të pastrimit të parave të pista të mafias.


Përgjimet e Antimafias italiane provuan edhe njeherë pushtetin e kalbur, nga korrupsioni dhe bashkëpunimi me mafian, të Edi Ramës dhe Erion Veliajt.

Ne e kemi në dorë të bëjmë drejtësi më 25 prill. Dita po vjen dhe drejtësia është më afër se kurrë më parë!”, shkruan Bardhi.

5 Comments

  1. Si u bë kallëzimi në Prokurori për vjedhje të pronës dhe mashtrimin nga Duma dhe ortaku i saj biznesmen,nje lloj si grida o bardh gei dhe kur e thua ti eshte e sigurte,ku ne pidh te semes e lexove emrin e rames e veliaj ti mor pederasti I pd se cecenit salih

  2. Keta jane politikanet tane qe ju i besoni verberisht . Te majt e te djathte jane hajduter me damke por rilindasit jane lubi ne vjedhje . Mos u besoni ketyre zdromsave , ju duan voten vetem per t’ju vjedhur dhe poshtruar .
    Militant , mos harroni 25 prillin . Politikanet duan byth dhe para . ju bythet i keni dhe skllever jeni . Ju puth fort dhe ju du shume , mos harroni te votoni ne 25 prill —- me respekt( vetem per ate dite) politikani juaj qe do ju qi deri ne rreze dhe do ju vjedh edhe astaret e xhepave .

  3. bravo antimafia italiane ne ne shqiperi duke filluar te spak flejme ne gj gjume dhe nuk na ben pershtypie miliona leke te vjedhura nga keto dhe qe duhet ti paguajme ne populli fukara

  4. Ku lexohet ajo pjesa? Qe tregon bashkpunimin e qeveris. E lexova dy here ne asnje rresht nuk pash ndonje prove bashkpunimi. U be qimja tra kot fare oa asnje lidhje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu