• |
ide | kryesore

FOTO PIKANTE/ Senatori Bernie Sanders “takon” edhe politikanët shqiptarë

-Instant, Arkiva, Lapsi Leaks, Pikante

Siç dihet, qëndrimi i senatorit amerikan, Bernie Sanders gjatë betimit të presidentit, Joe Biden është bërë viral në internet.


Imazhi i Sanders nga inaugurimi është përdorur në qindra MEME dhe natyrisht nuk mund të shpëtonte edhe Shqipëria. Më poshtë disa prej tyre që po qarkullojnë në rrjetet sociale. ©LAPSI.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu