• |
ide | kryesore

Grabitje në shtëpinë e këngëtares Miley Cyrus

-Instant, Paparazzi, Slider

Miley Cyrus thuhet se është përballur sërish me situata të padëshirueshme.


Flitet se artistes i janë vjedhur sende materiale në shtëpinë e saj në Los Angeles, përfshirë edhe fotografinë familjare, shkruan Daily Mail. Sipas raportimeve të TMZ, hajdutët kanë rrëmbyer rroba, foto dhe shumë kujtime që ajo i kishte të ruajtura. Kjo theksohet të jetë vjedhja e dytë e saj, pasi në vitin 2018 asaj i është marrë edhe një kitarë, vlera e të cilës shkonte deri 10 mijë dollarë.


Ndërkaq, derisa rasti po hetohet nga policia, duket se disa nga gjërat e marra të Miley tashmë janë gjetur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.