• |
ide | kryesore

Kosovë/ 6 viktima dhe 392 raste të reja nga COVID-19

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kosova këtë të dielë ka shënuar një rritje të shifrave të COVID-19. 6 viktimat dhe 392 raste të reja janë regjistruar së fundmi.


Në krahasim me një ditë më parë, Kosova ka sot 3 viktima më shumë teksa dje kishte 379 raste.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu