• |
ide | kryesore

‘Make a Pose’ e Don Xhonit, shifra të larta klikimesh

-Instant, Paparazzi, Slider

Don Xhon i cilësuar si fenomen i karantinës, vazhdon të jetë shumë aktiv e i komentuar edhe këtë vit.


Ai ditë më parë ‘tronditi’ botën me një ‘freestyle’ të bërë në emisionin Gjoni Black, i cili tashmë është shërndarë gjithandej dhe ka marrë reagime të shumta. Sidoqoftë, sfida me ‘Make a pose’ u publikua edhe në profilin e DonXhon në TikTok dhe vetëm për një kohë të shkurtër ka arritur të mbledh tre milionë shikime.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu