• |
ide | kryesore

Sërish largim nga LSI/ Kush është deputetja që iu bashkua Partisë Socialiste

-Instant, Lajme, Të fundit

Deputetja Ediola Braha është larguar nga LSI për t’iu bashkuar Partisë Socialiste. Lajmin e ka dhënë Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, i cili ka publikuar fotografi pranë saj teksa ndodheshin në Tepelenë.


Në mesazhin e tij në “Facebook”, ministri Çuçi thekson se “angazhimi me LSI-në dhe vota për këtë parti është një mundësi e çuar dëm”. Çuçi thekson se PS është më e mira e politikës shqiptare dhe shprehet i bindur se do të fitojnë mandatin e tretë në zgjedhjet e 25 Prillit.


14 Comments

 1. Deputete e Lsi aktualisht.Asgjë për tu çuditur.Të gjithë ata deputetë që aktualiasht janë parlament pa tjetër që janë të Ps.Ndërsa thyen rregullin e partive të tyre pas bojkotit normaliasht që vendi i tyre nuk është në partitë e tyre.Dhe Ps bën propagandë me largim të tyre drejt tyre!!!Ata janë vet përjashtuar me kohë.

 2. Po mir bejne qe deklarohen de fakto se dhe me pare po defakto ishin nga ps ( kujt i plasi) Vetem nje duhet te dine te tille syreter qe shum shpejt vjen 25 prilli a do ken kuraj te perballen me keto situata kaq te peshtira Oh sa turp ,do ishte mire te heshtnin

 3. Kjo qe ka bere shkollen per anglisht edhe Universitetin Kristal e ka bere per 7 vite..LSI e ka promovuar Drejtoresh te drejtorise spitalore..Ne CV trajnimet dhe pjesemarrjen ne Keshillin bashkiak i ka quajtur kualifikime ha ha ha Imagjinoni ne c’duar jemi.. Nga ajo Shehaj e Tatimeve qe “t’rras n’burg” e deri tek kjo injorante qe komandon shendetesine…MALLI i kalbur i LSI-se!

 4. Çuçi,eshte nje hajdut i pafytyre fare….!Shpejt do te degnoni edhe per kete monster,nga cili kryetar i emruar i bashkise ka marre 100 ml leke sefundmi ?!Kur e mendon bashkine duket sa larg dhe fondet qe ky i alokoi nga min.e bujqesise,mori kusurin 100 ml leke ne dore,ne zyren e tij !

 5. Nuk eshte e LSI eshte thjesht nje mekatare me shume,pa parti !
  Per nga origjina dhe familja eshte aty ku ka qene ne shtepine e baxhellave dhe Ndraghetas !

 6. PUNE KURVASH
  UNE NUK E DI SE KU I ÇON MENDJA KETA PLEHRA SE DUKE MARRE KEMBYER KURVA SA ANDEJ KENDEJ DO PERFITOJNE VOTA . 8 VJET NE KALE KU VODHE DHE ABUZOVE ME PASHE DHE PASTAJ KAPERCE YLBERIN DHE PERSERI VIDHE DHE ABUZO ME PASHE . VETE KY FENOMEN TE BENE QE KETO PARTI TE MOS I VOTOSH KURRE .

 7. O lapsi nuk eshte lajm me ky fenomen dhe mos u beni bajat me lajme te tilla. Kjo pune u be si ajo e k..it qe kur ste ri mire nga ana e djathtë e zhvendos nga e majta ose e kundrëta.

 8. Ed rama na cave trapin me keto copat e mishit qe mbledh. Ed rama na cave trapin. Do shtoj vota kjo copa e mishit???????????? Kokloqe. Nuk u ngope me torollacka qe ne fillim qe degjeneruan administraten dhe conin te hequr nga puna te rregullonin gafat. Meqe je aty merr dhe Lenka Cukon te plotesohesh. Rrot Kiri

 9. Cudi, une sapo kisha filluar te besoja qe ata te LSI jane te gjithe te korruptuar. Tani ne kete treg te gjese se gjalle, kjo lope kthehet ne vathen e vet. Si e shpjegon kete nje sufllaqist?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu