• |
ide | kryesore

(VIDEO) Shpërthen në flakë makina në Fier

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Merr flake një makinë tip Mercedes “C Class” në një rrugë në periferi të qytetit të Fierit.


Dyshohet se ngjarja wshtw aksidentale.


Drejtuesi i makinws nuk është lenduar pasi ka dalë menjeherë nga makina.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat zjarrfikëse, të cilët kanë shuar fjalët, por makina është shkrumbuar totalisht.

Edhe policia kanë mbërritur pranë vendit të ngjarjes dhe po hetohet për të zbardhur shkaqet.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu