• |
ide | kryesore

Asia Argento akuzon regjisorin e “Fast and Furious” për sulm seksual

-Instant, Paparazzi, Slider

Asia Argento ka akuzuar regjisorin e “Fast and Furious”, Rob Cohen, për sulm seksual.


Aktorja bëri për herë të parë akuzën e saj në gazetën italiane ‘Il Corriere della Sera’ javën e kaluar. Ajo vuri në dukje se ishte hera e parë që po fliste publikisht në lidhje me pretendimin e përdhunimit nga regjisori ndërsa punonte me të në filmin “xXx” së bashku me Vin Diesel dhe Samuel L. Jackson.


Argento konfirmoi komentet e saj për Variety të dielën, duke thënë në gazetën italiane se ishte e ftuar në një takim privat me Cohen, i cili dyshohet se i dha asaj GHB, një ilaç anestetik i përdorur për të droguar gratë para një sulmi.“Në atë kohë, me të vërtetë nuk e dija se çfarë ishte. U zgjova në mëngjes lakuriq në shtratin e tij”, shtoi Argento.

Në përgjigje të akuzave, Cohen bëri një deklaratë për Deadline duke mohuar kategorikisht rrëfimin e saj.

“Cohen kategorikisht e mohon akuzën e Asia Argento për sulm seksual, si absolutisht të rreme”, thuhet në deklaratë. “Kur ata punuan së bashku, ata kishin një marrëdhënie të shkëlqyeshme pune dhe Rob e konsideroi atë si një mike, kështu që ky pretendim që daton nga viti 2002 është befasues, veçanërisht duke pasur parasysh ato që janë raportuar në lidhje me të në vitet e fundit”.

1 Comment

  1. Shume jane shtuar keto kurvat qe kujtohen se para 20 vitesh me perdhunoi regjizori.Cfare prite deri tani zemra evoluimin e feminizmit ku cdo mashtrim dhe budallik qe nxjerr nje femer prej goje merret si e vertete.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu