• |
ide | kryesore

Atentati në Greqi, shqiptari qëllohet me 5 plumba brenda në makinë (FOTO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje rëndë është shënuar në Greqi, në zonën e quajtur Hagia Sophia ne Patra. Mediat fqinje shkruajnë se një shqiptar është plagosur me pesë plumba me armë zjarri, ndërsa ishte brenda në makinën e tij dhe gjendja e tij vlerësohet shumë kritike. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forca të shumta policie, të cilat po hetojnë shkaqet e ngjarjes si dhe po bëjnë krehjen e zonës. Mësohet se dy persona janë shpallur në kërkim.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu