• |
ide | kryesore

Atentati në Patra, mediat greke: I riu shqiptar është klinikisht i vdekur (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje rëndë është shënuar në Greqi, në zonën e quajtur Hagia Sophia, në Patra. Mediat fqinje shkruajnë se një shqiptar, 27-vjeçar është qëlluar me pesë plumba, ndërsa ishte brenda në makinën e tij. Stafi mjekësor raporton se i riu është klinikisht i vdekur. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forca të shumta policie, të cilat po hetojnë shkaqet e ngjarjes si dhe po bëjnë krehjen e zonës. Mësohet se dy persona janë shpallur në kërkim, si autorë të dyshuar të ngjarjes, ndersa njeri prej tyre eshte plagosur.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu