• |
ide | kryesore

Gjendet një person i pajetë në një Përrua në Devoll, dalin dyshimet e para

-Instant, Lajme, Të fundit

Një person është gjendur pa shenja jetë në një përrua në Devoll, ditën e sotme. Sipas informacioneve të deritanishme dyshohet se mund të jetë emigrant i paligjshëm. Ndërkohë nga kqyrjet paraprake nuk konstatohen shenja dhune.


Paraprakisht në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas mund të ketë gjetur vdekjen për shkaqe aksidentale.  Trupi i pajetë do të dërgohet drejt morgut, ku pritet përgjigjja e ekspertizës mjekoligjore për të përcaktuar shkakun e vdekjes. Policia është në vendngjarje duke hetuar shkaqet e vdekjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu