• |
ide | kryesore

Shembet 150 m nga kanali ujitës në Finiq prej reshjeve të shiut

-Instant, Lajme, Të fundit

Prej reshjeve të rëna gjatë ditëve të fundit janë shkatuar probleme edhe në zonën e Finiqit.


Një pjese rreth 150 m nga kanali ujitës “Thoma Filipeu” është shembur në zonën mes fshatrave Mesopotam dhe Livinë, bashkia Finiq.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu