• |
ide | kryesore

Hidhet nga kati i 7-të një pedagog në Elbasan, detaje nga gjendja e tij shëndetësore

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Një pedagog është hedhur nga kati i shtatë i pallatit.


Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kaluar, ndërsa fatmirësisht pedagogu ka shpëtuar dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spital.


Mësohet se ka tentuar t’i japë fund jetës pedagogu i Fakultetit të Shkencave të Natyrës, Jakov Oga, 65 vjeç.

1 Comment

  1. Po si ka mundesi qe jeni kaq idioter. Kriminelet ne iniciale e fatjeqe me emer mbiemer dhe foto !!
    Apo qellimisht. Kur ska shtet e ligj tju gjobise mire e beni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu