• |
ide | kryesore

Ana de Armas: U deshën nëntë muaj për të përsosur zërin e Marilyn Monroe për filmin e ri

-Instant, Paparazzi, Slider

Ylli i “Knives Out”, zbuloi se iu deshën nëntë muaj ushtrime për të ulur zërin e frymëmarrjes së Monroe.


De Armas tha për Sunday Times se, “U deshën nëntë muaj ushtrime për zërin dhe dialektin”. Ajo shtoi, “Ishte një torturë e madhe, shumë rraskapitëse. Truri im ishte skuqur”. Kjo do të titullohet “Blonde” dhe për IMDB do të jetë ‘një kronikë e trilluar e jetës së brendshme të Marilyn Monroe’.Në të interpretojnë gjithashtu Bobby Cannavale e Adrien Brody dhe filmi u realizua nga Andrew Dominik. “Unë kisha shumë mendime si një grua në industri, madje edhe në përgjithësi, për mënyrën se si gjërat nga vitet 1930, 1940, 1950 janë kaq të përsëritshme deri në ditët e sotme”, theksoi de Armas. “Dhe si nëse nuk keni një bazë të fortë, me familjen tuaj dhe kështu me radhë, është me të vërtetë e vështirë ta kalosh”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *