• |
ide | kryesore

Elbasan, policia bën kontrolle “blic” në disa lokale të Bradasheshit

Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia ka ushtruar mbrëmjen e sotme kontrolle të befasishme në disa lokale në Bradashesh. Raportohet se këto kontrolle kanë për qëllim goditjen e veprimtarisë kriminale dhe kapjen e personave të shpallur në kërkim. Elbasani, njihet si një ndër qytetet më problematike sa i përket krimit. Për momentin ska më tepër të dhena rreth këtyre aksioneve.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu