• |
ide | kryesore

Video/ U la pushim në Kupë, Cristiano arratiset në Courmayeur me Georgina: plas polemika është zonë portokalli

-Instant, Sport, Video

Nuk u thërrit për ndeshjen kundër Spal në Kupën e Italisë, Cristiano Ronaldo ka vendosur që t’i japë të dashurës së tij Georgina Rodriguez (e cila mbush 27 vjeç sot) një udhëtim në dëborën e Courmayeur. Vetëm se komuna është e vendosur në Valle d’Aosta dhe se, për shkak të kufizimeve për të penguar infektimin nga Covid, portugezi nuk duhej të ishte larguar nga qyteti i Torinos. Pas darkës dhe natës së kaluar në një hotel të zonës, i mbyllur zyrtarisht, në mëngjes Ronaldo dhe Georgina bënë një udhëtim me motor dëbore. Pas kthimit, pastaj, një festë e madhe në shtëpi me fëmijët.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu