• |
ide | kryesore

E rëndë në Vorë/ E mitura denoncon 24-vjeçaren për abuzim seksual

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vorë. Një 15-vjeçare ka denoncuar një 24-vjeçare se e ka mashtruar dhe e ka ngacmuar seksualisht.  Më tej, mësohet  se 24-vjeçarja e ka detyruar të dhunojë veten. Kallëzimi është bërë nga vetë vajza, e cila në prani të psikologes dhe prindërit, ka treguar se 2 muaj më parë, 24-vjeçarja e ka ftuar në shtëpinë e saj në Tiranë dhe më pas ka abuzuar seksualisht me të.


Pas këtij raporti, e mitura është dhunuar sistematikisht nga ana psikologjike dhe është detyruar nga 24-vjeçarja të dhunojë veten. Policia ka shpallur në kërkim 25-vjeçaren dhe po punon për kapjen e saj.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu