• |
ide | kryesore

Jozefina Topalli infektohet me koronavirus

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli është infektuar me koronavirus.


Kryetarja e partisë Lëvizja për Ndryshim mësohet se është në gjendje të mirë shëndetësore momentalisht dhe është vetë izoluar në banesën e saj.


Sot në të gjithë vendin janë infektuar 887 persona. Po ashtu ditën e sotme ka rezultuar pozitiv me covid-19 edhe ambasadori i BE-së, Luigi Soreca.

5 Comments

  1. Mooooosssss !hata e madhe njerez ,opopo cna gjeti kush do tja lepij sumen Ramiut tani,dmth vota ime do te shkoj dem. hee. Po si qelloj keshtu pas Pipero gallofit na zuri xhozin dhe Surreken halli madh.

  2. Mos c’na gjeti more c’na gjeti. O Zot ndihmoje xhozin te mos vuaj e po e pe keq merre prane vetes. Kujdes ne FERR se aty e meriton.

  3. Mos c’na gjeti more c’na gjeti. O Zot ndihmoje xhozin te mos vuaj e po e pe keq merre prane vetes. Kujdes ne FERR se aty e meriton.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu