• |
ide | kryesore

Aksident i frikshëm në Berat/ Një makinë merr përpara katër automjete, një i plagosur

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmë në Berat. Një automjet BMW që lëvizte me shpejtësi të madhe ka përplasur 4 makina të tjera që ndodheshin në parkim.  Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka viktima, por ka mbetur i plagosur shtetasi Eri Ili, 38-vjeç që ishte pasagjer te makina që shkaktoi aksidentin dhe është dërguar për mjekim në Tiranë.


Drejtuesi i automjetit Ervis Domaxeti ëshhtë larguar nga vendi i ngjarjes. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton rrethanat e aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu