• |
ide | kryesore

Ardian Bujupi prezanton këngën e re

-Instant, Paparazzi, Slider

Ardian Bujupi ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor.


“Nichts fur immer” mban titullin kënga e tij e re, e cila vjen në gjuhën gjermane, pasi ka tash e sa kohë që ai është pjesë edhe e tregut gjerman.
Muzika është punuar nga producentët Maxe, Neal dhe Alex, teksa tekstin e saj e ka shkruar vet Ardiani.


Kënga është vizualizuar edhe me klip, i cili e sjell këngëtarin me prejardhje nga Drenasi në disa skena, ku paraqitja me stil nuk mungon.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu