• |
ide | kryesore

Ava Max: I urrej të gjithë ishat e mi

-Instant, Paparazzi, Slider

Ava Max, ka dhënë së fundmi një intervistë për “Forbes”, ku ka folur në përgjithësi për të rejat e saj.E pyetur nëse përbën problem fakti që ajo tregohet shumë feministë në këngët e saj, Ava Max tha se nuk i intereson nëse kjo është problem vetëm për një pjesë të njerëzve (referuar meshkujve). Unë në thelb e bëj gjithçka një himn femëror. Ky është problemi. Nuk e di në se kjo përbën problem për disa. Mund të jetë për disa njerëz. Nuk është për mua”, u shpreh 26-vjeçarja në intervistën për “Forbes”. Më tutje, Ava Max thotë se i duket qesharake herë pas here kur lexon komentet e njerëzve për feminizmin e saj në këngë, duke shtuar se ajo i urren të gjithë ish-partnerët e saj.

“Është qesharake kur shkon në internet dhe lexon komente të tipit: ‘A do të flasë ajo për burra të ashpër gjatë gjithë kohës?’ Dhe unë them: ‘Po’. Unë i urrej të gjithë ish-partnerët e mi”, ka thënë interpretuesja e hitit “Sweet but Psycho”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu