• |
ide | kryesore

Romanca e Rita Orës dhe Romain Gavras në krizë

-Instant, Paparazzi, Slider

Rita Ora dhe i dashuri i saj, Romain Gavras, thuhet se po e ‘luftojnë’ marrëdhënien e tyre, derisa kriza e COVID-19 po vazhdon të jetë prezente.


Është thënë se çifti janë ‘nën tendosje’ pas thyerjes së rregullave të artistes shqiptare. Duke shtuar kësaj, Rita, 30 vjeçare, duket se tani po ndjek rregullat – por kjo e mban atë larg nga Romain, 39 vjeç, për shkak të kufizimeve të udhëtimit. Ndërkohë një burim i tha MailOnline se “Romain ka qenë vërtet mbështetës i Ritës gjatë muajve të fundit” një tjetër i tha The Sun: “Ata po luftojnë pasi janë larg njëri-tjetrit. Është e vështirë të mos dish se kur do të lehtësohen kufizimet”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu