• |
ide | kryesore

Zbulohet kush është biznesmeni që u gjet i pajetë në magazinat e biznesit në autostradën Tiranë-Durrës (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Mëngjesin e sotëm është gjetur i pajetë në magazinat e biznesit të tij në autostradën Tiranë- Durrës një biznesmen, i cili është identifikuar si Naim Dedja.


Dedja është me origjinë nga Kukësi dhe është pronari i “Lindi-Al” një kompania e cila merret me importin e pijeve nga Kosova.


Sipas informacioneve paraprake dyshohet se kemi të bëjmë me një vdekje natyrale, ndërkohë që pritet ekspertiza e hetuesve për të përcaktuar saktësisht shkaqet e vdekjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu